ROK 2018

 

21.7.2018  Naše Hanny dnes slaví 7. narozeniny. A už není  takovým divochem, jako dřív. Začíná být dost pohodlná, až lenivá...

Tak všechno nejlepší Hanny :-)

 

4.6.2018   Dnes naše štěňátka z vrhu G-Kasmir Moravia slaví 2. narozeniny. Všechno nejlepší Garret (Brutus), Garbi (Lexi), Ginnie, Grisha a Garey (Greta).

 

 

29.5.2018   Přišla nám fotka naší odchované fenečky Grišky (Grisha Kasmir Moravia) s jejím novým pánečkem :)

 

24.5.2018   Naše Izzy dnes slaví 5. narozeniny. Všechno nejlepší Izzy a pochutnej si na pamlscích, které máš tak ráda :)

 

8.5.2018   Ginnie se opět zúčastnila výstavy. Tentokrát to byla výstava speciální, kterou pořádal Welsh corgi klub, v Mladé Boleslavi. Ve třídě otevřené bylo přihlášeno 6 fenek cardiganů a Ginnie vybojovala VÝBORNOU 2, res CAC. Ve stejný den ještě byla zbonitována a stala se chovnou fenou. Velká gratulace jejímu majiteli Josefu Machovskému.

                                   Speciální výstava welsh corgi klubu Mladá Boleslav - Ginnie Kasmir Moravia V2, resCAC

 

 

21.4. 2018   Musím vložit krásnou fotku Ginnie (dcery Izzy), která dnes zabojovala na mezinárodní výstavě psů v Českých Budějovicích. Porazila své soupeře a odvezla si Výbornou 1, CAC, CACIB a BOB. K tomu krásný posudek bez jediné vady od rozhodčí Petry Márové. Tímto splnila podmínky k udělení titulu českého junior šampiona. Moc gratulujeme jejímu majiteli Josefu Machovskému k tak krásnému výsledku :)

ZDE video z výstavy.

                                          Ginnie Kasmir Moravia (22 měsíců) na výstavě v Českých Budějovicích

 

 

19.1. 2018   napadl nám sníh a vyrazili jsme na procházku. Hanny i Izzy si ji náramně užívaly :)

                                          

 

14.1. 2018   v novém roce nás vítají fotky čtyř našich odchovaných štěňátek Gártíka alias Brutuse (od majitele Rassmuse Hedlunda ze Švédska), Grishy (od majitelky Kataríny Slaninové), Ginnie (od majitele Josefa Machovského) a Garbi alias Lexi (od majitelky Louise Frumerie ze Švédska).

                      Garret 1,5 roku                                                                                Grisha 1,5 roku

 

                                      Ginnie 1,5 roku                                                                               Garbi 1,5 roku